قوانین و مقررات

کلیه اصول و رویه‏‌های گروه آموزشی دانش آموزان برتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.


تنها هدف این سایت ارائه ی خدمات مناسب و جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد.


گروه آموزشی دانش آموزان برتر در جهت احترام به حریم شخصی کاربران و بازدیدکنندگان ، سعی بر دریافت حداقل اطلاعات لازم را دارد.


گروه آموزشی دانش آموزان برتر متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران و بازدیدکنندگان محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.


گروه آموزشی دانش آموزان برتر متعهد می‏‌شود در راستای دفاع از حریم شخصی کاربران و بازدیدکنندگان، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن سایت را، فراهم نموده و توسعه دهد.


گروه آموزشی دانش آموزان برتر خود را موظف می داند چنانچه به هر دلیلی پس از خرید فایل یا خدمات ، امکان ارائه یا ارسال مطابق نظر خریدار فراهم نباشد کل مبلغ را در اسرع وقت عودت نماید.


کلیه محتوای تولید شده و ارائه شده در این سایت ، جزئی از اموال گروه آموزشی دانش آموزان برتر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این گروه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گروه آموزشی دانش آموزان برتر محفوظ می‏‌دارد.


برای استفاده کنندگان از خدمات سایت، لازم نیست که در سایت گروه آموزشی دانش آموزان برتر عضو شوند.


نظرات ارسال شده برای سایت ، توسط بازدیدکنندگان نوشته شده است و مسولیت صحت آن با سایت نیست.


با تشکر از اينکه گروه آموزشی دانش آموزان برتر را انتخاب نموده اید.


گروه آموزشی برتر